Szukaj:


Sobota, 24 Lutego 2018


-->


2017-10-25

W najbliższy weekend 27-28 października odbędą się targi Wine Expo Poland i Warsaw Oil Festival

Kluczowe wydarzenie branży winiarskiej w Polsce i jedyne targi oliwy w Polsce to prawdziwa gratka dla miłośników i znawców wina oraz oliwy. W tym roku odbędą się w warszawskim EXPO XXI.

Udział w targach zapowiedziało blisko 100 wystawców, z krajów europejskich, m.in. Francji, Włoch Hiszpanii, Grecji, Portugalii, Rumunii i Bułgarii, oraz Kanady. Trzecia edycja wydarzenia, zapowiada się więc równie interesująco, jak poprzednie. W 2016 r. osiemdziesięciu wystawców zaprezentowało 1500 rodzajów win, z których większość była dostępna na polskim rynku po raz pierwszy. Wydarzenie będzie okazją do degustacji różnorodnych win, szampanów, prosecco, sherry i porto. Oprócz tego goście będą mieli możliwość spóbowania win z bardziej lokalnych szczepów z całego świata m.in. Primitivo, Tokaj, Lambrusco czy Malvasia.

Targi Wine Expo Poland to możliwość zdobycia wiedzy o winie, winnicach i szczepach winogron. Na uczestników czekają liczne seminaria i degustacje – m.in. Warsztaty Masterclass Włochy, Region: Campania oraz seminarium: Italy, One big beautiful vineyard połączone z degustacją win regionalnych DOC i DOCG. W ostatni weekend października hala EXPO XXI zamieni się także w miejsce spotkań producentów, importerów oraz dystrybutorów branży winiarskiej i olejarskiej. Targi będą okazją do wymiany doświadczeń, networkingu w mniej formalnej atmosferze, co sprzyja poszukiwaniu wspólnych płaszczyzn w biznesie.

Targom towarzyszy także Wine Expo Poland AWARDS, czyli międzynarodowy konkurs dla producentów i dystrybutorów chcących zaprezentować wina zarówno dostępne już w Polsce, jak i te jeszcze nieznane. To co wyróżnia konkurs na tle pozostałych to zaangażowanie dwóch grup jurorów – profesjonalnej i amatorskiej. Wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej kolacji 27 października.

Istotną część dwudniowych spotkań targowych odgrywa Warsaw Oil Festival – jedyna taka impreza w Polsce, prezentująca produkty branży olejarskiej. Na wielbicieli gotowania czekać będą oleje i oliwy z różnych zakątków świata np. Malty czy Chorwacji, a możliwość degustacji pozwoli na ich smakowanie i odkrywanie. Warsaw Oil Festival uświetnią spotkania z ekspertami oraz producentami oliwy, którzy opowiedzą o jej produkcji, zastosowaniu i komponowaniu posiłków.

Wine Expo Poland & Warsaw Oil Festival to ciekawa propozycja na spędzenie październikowego weekendu. Połączenie teorii o winie i oliwie z degustacją dostarczy dużo przyjemności wszystkim przybyłym, a zdobyta wiedza na pewno przyda się w trakcie kolejnych zakupów.

Targi odbywają się w godzinach 11-19.00. Jednodniowa opłata w wysokości 35 zł/os. obejmuje nie tylko bilet wstępu, ale także kieliszek degustacyjny Krosno i darmową nielimitowaną degustację prezentowanych win. Na wydarzenia towarzyszące targom obowiązuje rejestracja. Pełen program dostępny tutaj: http://www.wineexpopoland.pl/program-2017

Więcej informacji: http://www.wineexpopoland.pl/ oraz http://www.warsawoilfestival.pl/

 -->
Przeboje FMCG 2017

NewsletterO portalu | Reklama | Kontakt | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam


artykuły spożywcze | branża fmcg | fmcg | franchising | gazeta fmcg | handel w polsce | poradnik handlowca
merchandising | sieci handlowe | sklepy spożywcze | wyposażenie sklepu