Szukaj:


Piątek, 23 Lutego 2018
2010-05-19

Przyjemność z wyższej półki

Na przełomie ostatnich 2 lat Nestlé całkowicie zmieniło swoje podejście do rynku lodów w Polsce.
2010-04-22

Metoda kija i… kiełbaski

Sezon grillowy tuż-tuż. Jakie metody detaliści powinni zastosować, by cieszyć się nim tak samo jak miliony Polaków?
2010-04-22

Półki z zasady idealne

Ponoć ile sklepów, tyle sposobów na handel. Być może tak jest. Nie oznacza to jednak, że nie istnieją zasady, które sprawdzają się w każdej placówce i na każdej półce.
2010-04-22

Studnia zysków

Dla polskiego konsumenta wody butelkowanej ważne jest jej pochodzenie. Region musi być znany i wiarygodny.
2010-03-17

Półka wyciśnięta do ostatniej kropli

Jak wynika z przeprowadzonych w listopadzie ubiegłego roku badań MEMBR, kategoria soków, nektarów i napojów niegazowanych postrzegana jest bardzo pozytywnie. Konsumenci wiążą ją ze zdrowiem, dbaniem o siebie, a jednocześnie z przyjemnością. Pytanie tylko czy zakup soków, nektarów i napojów niegazowanych także należy do przyjemności.
2010-02-16

Sposób na klienta

Standy, shelf linery, wobblery często traktowane są w sklepie jako niepotrzebne przedmioty. Rzadko zdajemy sobie sprawę z tego, że są to bardzo ważne elementy wspierające proces sprzedaży.
2010-01-26

Wybierz jedno z 7 marzeń

Tu znajdziesz wszystko, o czym tylko zamarzysz: zmysłową czekoladę,subtelne pralinki i soczyste smaki cukierków… Wybierz jedno z siedmiu marzeń i przenieś się do siódmego nieba.
2009-11-19

Epoka lodowcowa

Nasi klienci, żyjąc szybko, coraz częściej sięgają do bonety w poszukiwaniu dania gotowego lub przynajmniej bazy do jego przygotowania. Nie możemy nie zauważać tego trendu, zwłaszcza że będzie on miał coraz większy wpływ na obroty naszego sklepu. To już nie tylko zapowiedzi. To fakt. Dużymi krokami nadchodzi epoka lodowcowa, czyli era mrożonek.
2009-11-19

Lekcja łowienia klientów

Mówi się, że rybka lubi pływać. Fakt. Po temacie „zarządzanie półką z przetworami rybnymi” detalistom pływać jednak nie radzimy. Przeciwnie – polecamy zdać się na wiedzę ekspertów. Naszym przewodnikiem po marynatach, filetach w sosach i bez będzie lider tej kategorii – firma Uniq Lisner. A że producent ten dobrze poczyna sobie także w kategorii past kanapkowych i sałatek, to na tej „lekcji” nudno nie będzie.
2009-11-19

Rozgrywki pierwszej ligi

Wejście na rynek nowej marki nie zawsze musi dla sklepów oznaczać pytania: zamówić czy poczekać, aż się sprawdzi? Müller Polska jest przykładem, że warto na półce z produktami mlecznymi wygenerować miejsce na produkty z nowym logo. Warto, ponieważ miejsce to może przynieść korzyści.


1 2 3 4 [5] 6 7


Przeboje FMCG 2017


Newsletter


Pierwszy inteligentny magazyn na świecie powstaje w Niemczech

W pełni zautomatyzowany magazyn ruszy we wrześniu w niemieckiej miejscowości Schwaig, Za transport towaru w magazynie odpowiadać będzie nowy, inteligentny robot TORU, stworzony do pracy w tego typu placówkach.

Dlaczego warto inwestować w oświetlenie sklepu spożywczego?

Oświetlenie sklepu z artykułami spożywczymi, jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia tego typu powierzchni handlowych.

Nowej generacji skaner ladowy z funkcją wagi

Łatwy we wdrożeniu skaner wielopłaszczyznowy MP7000 i nowy pakiet oprogramowania DataCapture DNA™ oferują firmom oraz partnerom z kanału sprzedaży nowy poziom rejestrowania danych.


O portalu | Reklama | Kontakt | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam


artykuły spożywcze | branża fmcg | fmcg | franchising | gazeta fmcg | handel w polsce | poradnik handlowca
merchandising | sieci handlowe | sklepy spożywcze | wyposażenie sklepu