Szukaj:


Piątek, 23 Lutego 2018
Maszyna do lodów na wynajem


Firma Hard – Ice wprowadziła do swojej oferty możliwość nawet krótkoterminowej dzierżawy maszyn. Co ważne, czynsz za wynajem można odpisać od podatku dochodowego.
Zakup maszyn do produkcji lodów to największy wydatek związany z uruchomieniem lodziarni. A przecież istnieje ryzyko, że lokalizacja się nie sprawdzi i będzie za mało klientów.

Na krótki termin
Na szczególną uwagę zasługuje dzierżawa krótkoterminowa – możliwa nawet na okres 2–3 miesięcy.

Jak przekonują przedstawiciele firmy, to idealny sposób na przetestowanie uruchomionego lokalu. Dzięki temu bowiem, w prosty i niezobowiązujący sposób właściciel lodziarni może sprawdzić, czy wybrana przez niego lokalizacja jest odpowiednia, nie ponosząc nakładów na zakup niezbędnych do uruchomienia sprzedaży lodów urządzeń.

Branża lodowa jak żadna inna uzależniona jest od pogody. W Polsce, tzw. wysoki sezon trwa dość krótko – od czerwca do sierpnia. Dlatego wielu przedsiębiorców decyduje się uruchomić lodziarnię właśnie w tym okresie. Nasza oferta trzymiesięcznego najmu wydaje się być atrakcyjna zarówno dla nowopowstających lokali jak i firm działających tylko podczas wakacji. Miesięczny koszt najmu maszyny w tym systemie to 1200 zł netto – mówi Paulina Czaplejewicz, manager Hard – Ice.
Co ciekawe, po zakończeniu sezonu, czyli po trzech miesiącach, lodziarnia zwraca urządzenie, a za rok może znów wynająć zupełnie nowy sprzęt.

Na dłużej
Hard–Ice proponuje również dzierżawę na okres całego sezonu, czyli 5– 6 miesięcy. Wówczas miesięczny czynsz wynosi 900 zł netto.
Dla przedsiębiorców, którzy są zdeterminowani prowadzić lodziarnię przez dłuższy czas, firma proponuje wynajem urządzenia nawet na 2 lata. Wtedy miesięczna rata wynosi 110 zł netto.

W leasing lub na kredyt
W przypadku leasingu lub kredytu klienci otrzymują pełne wsparcie ze strony firmy w przeprowadzeniu wszystkich formalności.
Dodatkowo klienci Hard–Ice mają zapewniony bezpłatny serwis wydzierżawionych urządzeń przez 7 dni w tygodniu, a także ich ubezpieczenie.
Jeśli ktoś dołączy do założonej w tym roku specjalnej Grupy Zakupowej Lodziarz.pl, w tym sezonie zyska obniżenie miesięcznego kosztu dzierżawy urządzenia nawet o 500 zł miesięcznie.
– Na każdym etapie obowiązywania umowy, klient może ją zmienić i wykupić urządzenie na własność. Wszystkie poniesione do tego czasu nakłady związane z miesięcznymi czynszami zostają wówczas zaliczone na poczet wartości wykupu sprzętu – mówi przedstawicielka marki.

Przy zakupie, specjaliści z Hard – Ice, zajmują się dostarczeniem i zainstalowaniem urządzeń oraz zapewniają szkolenie personelu.

Każdy kto kupuje urządzenie otrzymuje 20 kg koncentratu do produkcji lodów, co wystarczy na około 600 porcji oraz karton wafli. Dodatkowo, w ramach tego swoistego pakietu startowego, lodziarnia zyskuje atrakcyjne warunki zakupu komponentów oraz dodatków do produkcji lodów w firmie Lodziarz.pl
 


Komentarze:Przeboje FMCG 2017Newsletter

O portalu | Reklama | Kontakt | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam


artykuły spożywcze | branża fmcg | fmcg | franchising | gazeta fmcg | handel w polsce | poradnik handlowca
merchandising | sieci handlowe | sklepy spożywcze | wyposażenie sklepu