zyciehandlowe.com.pl

biznes,finanse, praca

taśmy z nadrukiem
Biznes

Dlaczego warto stosować taśmy firmowe z nadrukiem?

Aby zwiększyć rozpoznawalność swojej marki, warto dbać o wszystkie aspekty prowadzenia działalności gospodarczej. Jest to szczególnie istotne w branży e-commerce, gdzie handel odbywa się droga internetową, a kupujący ma kontakt ze sprzedawcą głównie poprzez przesyłkę. Taśmy firmowe z nadrukiem budują rozpoznawalność marki, zwiększają estetykę przesyłki, a jednocześnie dbają o bezpieczeństwo zawartości.

Praktyczne i funkcjonalne taśmy firmowe z nadrukiem

Taśmy firmowe z nadrukiem łączą w sobie praktyczne zastosowanie z wieloma funkcjonalnościami.  Z jednej strony paczka oklejona taką taśmą jest już widoczna z daleka i zwiększa rozpoznawalność marki, a tym samym pozwala wyróżnić się na tle konkurencji. Co więcej takie oznakowanie przesyłki jest potwierdzeniem profesjonalnej obsługi klienta i buduje jego zaufanie do marki. Z drugiej strony taśma firmowa z nadrukiem służy zabezpieczaniu przedmiotów znajdujących się we wnętrzu paczki. Jeśli zawiera napisy ostrzegawcze, dodatkowo poinformuje o delikatnej zawartości opakowania. Jej zastosowanie pozwala zminimalizować ryzyko uszkodzenia przesyłki podczas jej magazynowania i przewożenia.

Tani sposób promowania firmy

Niektóre działania marketingowe mogą nieść ze sobą spore wydatki. Taśma firmowa z nadrukiem jest chętnie stosowana przez sklepy internetowe głównie ze względu na niską cenę zakupu. To opłacalne rozwiązanie tym bardziej, jeśli składamy zamówienie na taśmy pakowe w hurtowych ilościach. Przy dużych ilościach dostawca z pewnością zaoferuje korzystniejszą cenę. Dzięki temu firmy, prowadzące sprzedaż wysyłkową, mogą niewielkim kosztem zadbać o swoją promocję oraz o odpowiednie zabezpieczenie wysyłanych towarów.

Znakowanie dopasowane do indywidualnych potrzeb

Spersonalizowane produkty najlepiej odpowiadają potrzebom kupujących. Wybierając taśmę firmową z nadrukiem, można samodzielnie zaprojektować nadruk na niej. Oprócz logotypu mogą się na niej znajdować także dane adresowe oraz komunikaty kierowane do odbiorcy przesyłki. Za pośrednictwem takiej taśmy marka informuje także o aktualnych promocjach i wyprzedażach. Kupując taśmę firmową z nadrukiem, mamy również możliwość wyboru jej odpowiedniej szerokości, rodzaju podłoża i kleju, dostosowując tym samym produkt do indywidualnych preferencji oraz do oklejanych powierzchni.

Taśmy firmowe z nadrukiem w ofercie TCM Service

Dostawców taśm firmowych z nadrukiem jest na rynku sporo, jednak warto dobrze zastanowić przed wyborem konkretnego producenta. Przed podjęciem współpracy należy dokładnie przejrzeć ofertę dostawcy i przeanalizować dodatkowe możliwości, jakie oferuje swoim odbiorcom. Firma TCM Service proponuje swoim klientom kompleksową obsługę – bogaty asortyment różnego rodzaju taśm klejących oraz możliwość ich personalizacji. Wykonywane nadruki charakteryzują się wysoką trwałością przez długi czas. Szeroka gama wysokiej jakości produktów, dostępnych w atrakcyjnych cenach, sprawia, że każdy znajdzie idealną opcję dla siebie. W razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości fachową pomocą służy wykwalifikowany personel.